Корзина
12 отзывов
Производители
Контакты
ООО "ВИПРО"
+380342738739міський
+380503386715мобільний
Евгений Жданов
УкраинаИвано-Франковская областьИвано-Франковскпл.Мицкевича, 8, 2 этаж
Карта

Система озвучивания и оповещения

Системи озвучування застосовуються для оформлення різного роду приміщень: магазини, торгові центри, бутіки, готелі, бари, ресторани, офісні приміщення, конференц-зали, навчальні аудиторії. Вони можуть виконувати різні завдання, такі як: пожежне сповіщення (безпека), музичне оформлення(стимулювання в точках продажів), мовне оповіщення (оперативна інформаційність).

 

Їх можна розділити на 2 види: для музичного озвучування і PublicAddress (системи фонової і мовної трансляції та аварійно-пожежного оповіщення). Музичне озвучування як правило застосовується на невеликих за площею об'єктах, де мала кількість зон (магазини, кафе, ресторани, конференц-зали, навчальні аудиторії, актові зали тощо). PublicAddress системи для великих за площею і кількістю приміщень об'єктів (супермаркети, навчальні заклади, бізнес-центри, готелі, бази відпочинку, санаторії тощо).

 

У компанії ВІПРО представлені бренди, які повністю охоплюють сегмент трансляційних систем озвучування: ТОА (Японія), Proel (Італія), BoschSecuritySystems (Німеччина). 

в виде галереив виде списка
1 2 ... 6