Корзина
12 отзывов
Контакты
ООО "ВИПРО"
+380342738739міський
+380503386715мобільний
Евгений Жданов
УкраинаИвано-Франковская областьИвано-Франковскпл.Мицкевича, 8, 2 этаж
Карта

Зворотня проекция

Зворотня проекция, фото 1
Зворотня проекция, фото 2Зворотня проекция, фото 3Зворотня проекция, фото 4
  • Под заказ, 5 дней

от 26 190 грн.

Зворотня проекция
от 26 190 грн.
Под заказ, 5 днейЗворотня проекция
Купить
+380342738739
міський
  • +380503386715 мобільний
Купить
+380342738739
міський
  • +380503386715 мобільний
  • График работы
  • Адрес и контакты

Компанія «VIPro» пропонує нове революційне рішення, що гарантує привернення  уваги до вашої інформації: панелі, плівки і екрани зворотної проекції.                                                                                                                                            Систему відображення інформації для холів, ресторанів і казино, що використовується для ефектної подачі відео матеріалів і зручної передачі інформації з будь-яких носіїв (персонального комп'ютера, відеомагнітофона, DVD-програвача, відеокамер, системи ефірного і супутникового телебачення).

Чіткі контрастні зображення як раз там, де ваша інформація приймається найкращим образом. На проекційному екрані, що має унікальний зовнішній вигляд та пропонує дивовижні можливості застосування. Використовуйте максимальну свободу в дизайні вашого екрана, та зробить ваші майбутні презентації по-справжньому приємними для очей оточуючих. Ми пропонуємо передові розробки в сфері проекційних екранів, які перенесуть можливості проекції на якісно новий рівень.

     -    Використовуйте наші технології, щоб заволодіти більшою аудиторією та зацікавити людей чіткістю зображення та відео.

     -  Скористайтесь перевагою вільного простору та створіть додаткові можливості передачі інформації.

      -  Застосуйте вашу уяву та фантазію, скористайтесь перевагою відео та статичного зображення високої чіткості, контрастності та яскравості.

       - Проекційні екрани є надзвичайно рентабельні в порівнянні з іншими пропозиціями. Вони надійні, вологостійкі, легкі, прості у встановленні, використанні та транспортуванні. Наші екрани покажуть найкраще зображення завдяки своїй універсальності.


  І це все вражаюче просто – необхідно лише встановити проектор позаду, або попереду екрану, звідки обране Вами зображення, або відео, відображатиметься через проектор, а все решта зробить екран!

При зустрічі готові розробити індивідуальний проект для Вас!!

Информация для заказа
  • Цена: от 26 190 грн.