Корзина
12 отзывов
VIPro
+380342738739
+380503386715

Музей смт. Вигода

Центр спадщини Вигодської вузькоколійки (надалі Центр) створюється у смт. Вигода, Долинського району, Івано-Франківської області в рамках виконання проекту «Карпатські вузькоколійки» 

Метою створення Центру є створення унікального туристичного об’єкту поблизу початку маршруту вузькоколійної залізничної лінії, який репрезентуватиме місцевість, її історію та культуру у привабливому, динамічному/ інтерактивному та несподіваному для відвідувачів форматі. Приміщення, у якому планується розміщення Центру, – колишня літня резиденція засновника Вигодської вузькоколійки Леопольда Поппера фон Подгарі, датується 1855 роком, за радянських часів слугувала сільським клубом. Передбачається, що Центр спадщини передаватиме унікальність довколишньої місцевості та розкриє місцеві родзинки аби вмотивувати потенційних відвідувачів дослідити території довкола.

Експозиція Центру розкриватиме теми природної та культурної спадщини, історії Вигодської вузькоколійки, традиційні лісорубні промисли та деревообробну промисловість (стаціонарна інтерпретаційна експозиційна зала та малий кінозал), подання інформації має базуватися на інтерактивних методах з використанням сценографічних експозицій та мультимедійних засобів.

В межах експозиції передбачається використання різноманітних засобів комунікації для стимулювання кращого розуміння місцевої спадщини, забезпечення процесу пізнання, створення інтелектуальних та емоційних впливів на відвідувачів. 

Встановлення аудіо та відео обладнання та відповідної кабельної мережі для забезпечення комп’ютеризованого управління цим обладнанням з єдиного місця, яке знаходиться на рецепції Центру

  • Музей смт. Вигода 1
  • Музей смт. Вигода 2
  • Музей смт. Вигода 3
  • Музей смт. Вигода 4
  • Музей смт. Вигода 5
  • Музей смт. Вигода 6

ООО "ВИПРО"Евгений Жданов
УкраинаИвано-Франковская областьИвано-Франковскпл.Мицкевича, 8, 2 этаж
+380342738739міський
+380503386715мобільний
viproltd@gmail.comwww.vipro.uavipro.com.ua